EXCELLENT CAR SERVICE

Sprawdzanie pojazdu przed kupnem

Kontrola przedzakupowa

Każdego roku Polacy rejestrują grubo ponad milion aut, a zdecydowaną większość z nich stanowią samochody używane. Często są to pojazdy, które sprowadzono wcześniej zza granicy, a data ich produkcji sięga ponad 10 lat wstecz. Wiele z nich znajduje się oczywiście w stosunkowo dobrym stanie technicznym, ale nie brakuje też mnóstwa takich ze sfałszowanym stanem licznika, zamaskowanymi śladami po kolizjach drogowych czy mocno zużytymi już podzespołami. Jeżeli więc chcesz się upewnić, że używane auto, które chcesz kupić, faktycznie warte jest swojej ceny i pojeździ jeszcze przed długie lata bez ciągłych kosztownych wizyt u mechanika, kontrola przedzakupowa samochodu jest praktycznie nieodzowna!

 

Nie kupuj kota w worku – pozwól nam kompleksowo zweryfikować stan techniczny pojazdu

 

Istnieje cały szereg uszkodzeń, które nie wyjdą podczas standardowego badania technicznego kończącego się wbiciem pieczątki do dowodu rejestracyjnego. Kontrola przedzakupowa samochodu używanego w Excellent Car Service dostarczy Ci dużo bardziej wiarygodnych informacji na temat pojazdu, którym jesteś zainteresowany.

kontrola przedzakupowa
pomoc przedzakupowa

Za pomocą specjalistycznego sprzętu sprawdzimy przykładowo grubość powłoki lakierniczej w poszczególnych miejscach, aby zweryfikować, które z elementów były wcześniej naprawiane. Przeprowadzimy też jazdę próbną, aby upewnić się, że silnik pracuje jak należy. Podczas kontroli przedzakupowej Twoje auto zostanie ponadto podpięte pod komputer i dokładnie przebadane pod kątem ukrytych usterek mechanicznych. Dzięki temu będziemy w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości w działaniu układu hamulcowego, zawieszenia, silnikowego, a także elektryki. Nie daj się oszukać handlarzom na ciężkie pieniądze, skorzystaj z pomocy profesjonalistów przy ocenie stanu technicznego pojazdu.

 

Przedzakupowa kontrola samochodów BMW i nie tylko

 

Specjalizujemy się właśnie w autach niemieckiego producenta ale i nie tylko. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykrywaniu wycieków, weryfikacji przebiegu i sprawności działania wszystkich układów w pojeździe. Usługę kontroli przedzakupowej samochodów używanych realizujemy przy tym w dużo niższej cenie niż ma to miejsce w autoryzowanych stacjach obsługi.

 

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszego serwisu – inwestycja w kompleksowe badanie techniczne pozwala uniknąć wielu późniejszych problemów z eksploatacją pojazdu!

Kontakt