EXCELLENT CAR SERVICE

Wulkanizacja k. Poznania

Wulkanizacja

Stan techniczny ogumienia używanego w Twoim pojeździe wpływa nie tylko na komfort jazdy (starsze gumy głośniej pracują i gorzej się sprawdzają przy wyższych przeciążeniach np. podczas szybkiej jazdy po łuku), lecz przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących osób. Nadmierne zużycie bieżnika, naderwanie gumy, przerwanie drutówki czy uszkodzenie stopki to tylko niektóre z problemów, które właściwie uniemożliwiają jazdę bez stwarzania zagrożenia zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu. Jeżeli pojawią się te lub inne usterki i potrzebne będzie wymienienie lub naprawienie opon, koniecznie odwiedź nasz profesjonalny serwis wulkanizacyjny w Zakrzewie koło Poznania!

 

Kompleksowy zakres usług w znacznie lepszych cenach niż w serwisach autoryzowanych

 

Do specjalności Excellent Car Service należy między innymi:

 

  • wymiana i naprawa opon w samochodach osobowych,
  • wyważanie kół,
  • sezonowe przechowywanie ogumienia.

 

Serwis felg do 22 cali włącznie.

 

Współpracujemy z warsztatem wykonującym profesjonalne ustawianie geometrii kół.

Wymiana opon
wymiana opon Poznań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także nowoczesnemu i doskonale wyposażonemu warsztatowi, jesteśmy w stanie błyskawicznie przywrócić Twoje auto do pełnej sprawności w bardzo przystępnej cenie.

 

Oprócz podstawowych usług, takich jak naprawa opon dętkowych i bezdętkowych, możemy zająć się również wyczyszczeniem ogumienia bądź renowacją Twoich felg aluminiowych albo stalowych. Jeżeli zauważyłeś, że gumy zużywają się zbyt szybko lub nieregularnie, możliwe, że potrzebne będzie wyrównanie ciśnienia i wyważenie kół. Takie prace to dla chleb powszedni dla naszego warsztatu wulkanizacyjnego, więc możesz mieć pewność, że wykonamy je po profesorsku.

 

Fachowe usługi wulkanizacyjne dla mieszkańców Poznania i okolic

 

Potrzebna Ci sezonowa wymiana opon np. niskoprofilowych lub RunOnFlat z optymalizacją? A może chcesz aby wulkanizator doradził Ci, czy opłaca się jeszcze naprawiać stare ogumienie noszące ślady zużycia ze względu na nieprawidłowe wyważenie kół? Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji! W razie potrzeby możesz liczyć też u nas na profesjonalną wymianę tarcz i klocków oraz przekładkę kół, w kwestii „ogarniania” samochodów BMW już od lat jesteśmy bezkonkurencyjni.

 

Zainteresowały Cię nasze usługi wulkanizacyjne i chcesz umówić się na wyważenie kół, naprawę lub wymianę opon? Zapraszamy do kontaktu, na pewno znajdziemy dogodny dla Ciebie termin.

Kontakt