EXCELLENT CAR SERVICE

O nas

Gdy zmagasz się z problemami zdrowotnymi i potrzebujesz wiarygodnej diagnozy, odwiedzasz lekarza specjalistę. Tak samo powinieneś zrobić, gdy potrzebna Ci fachowa naprawa samochodu BMW – zamiast podjechać do pierwszego z brzegu serwisu, warto poszukać mechanika wyspecjalizowanego w usuwaniu usterek w autach Twojej marki. Excellent Car Service z Zakrzewa (około 20 min od Poznania) to zespół doświadczonych profesjonalistów, który specyfikę aut niemieckiego producenta znają od podszewki. Jeżeli więc na Twoim pojeździe znajduje się logo z charakterystyczną, biało-niebieską szachownicą, będziemy w stanie zapewnić Ci usługi naprawcze na najwyższym, europejskim poziomie. Pod względem jakości bez problemu dorównujemy autoryzowanym serwisom BMW, ale nasze ceny są dużo niższe.

Pięknymi słowami pewnie Cię nie przekonamy, więc po prostu zajrzyj do nas kiedyś w razie potrzeby. Szybko się przekonasz, czemu kierowcy, którzy raz skorzystali z naszych usług, stają się z reguły naszymi stałymi Klientami!

Renomowany serwis samochodów BMW – zapewniamy kompleksowy wachlarz usług

Excellent Car Service to jednak nie tylko wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne, wymiana płynów eksploatacyjnych czy zużytych podzespołów na nowe, dobrej jakości części. O Twoje auto możemy zadbać dosłownie od A do Z – specjalizujemy się w diagnostyce komputerowej, możemy dokonać modyfikacji wiązki elektrycznej, wymieniamy opony, napełniamy klimatyzację, przeprowadzamy okresowy serwis techniczny… Wszystko po to, aby kierowcy mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno jadąc rano do pracy, jak i podczas zdecydowanie dłuższych, wakacyjnych tras z całą rodziną.

Mechanik specjalizujący się w marce BMW okazuje się też nieoceniony, gdy kupujesz używany samochód. Nie warto wierzyć w zapewnienia sprzedawców, że auto nie jest „bite”, zamontowane są w nim wyłącznie oryginalne części i lakier nigdy nie był odnawiany. Dla świętego spokoju lepiej podjechać do nas: sprawdzimy, czy każdy układ działa, jak należy i czy interesujący Cię pojazd rzeczywiście warty jest wydania sporych pieniędzy. Możliwe, że dzięki nam uda Ci się wynegocjować lepszą cenę, a w skrajnych przypadkach unikniesz wpadnięcia w pułapkę – zakupu auta, które trzeba będzie nieustannie naprawiać.

Odwiedź profesjonalny serwis samochodów BMW, zatroszczymy się o Twoje auto lepiej niż w niejednej autoryzowanej stacji obsługi!

Kontakt