Excellent Car Service

MECHANIKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Kupno samochodu używanego - skorzystaj z fachowej diagnozy

Sprzedawcy pojazdów skupiają się na uwypukleniu wszystkich zalet oferowanych przez siebie aut, a o ewentualnych mankamentach wolą nie wspominać, aby klient nie zażądał niższej ceny. To zupełnie naturalne, bez względu na to, czy interesuje Cię zakup samochodu używanego z komisu czy wolisz poszukać ciekawych ofert u osób prywatnych. Nie oznacza to jednak wcale, że na rynku nie ma porządnych aut z drugiej ręki – jest ich mnóstwo. Zanim jednak zdecydujesz się podpisać umowę i wyjąć gotówkę z portfela, lepiej dokładnie sprawdź, za co tak naprawdę płacisz.

Jak to zrobić? Podjedź po prostu do Twojego zaufanego warsztatu mechanicznego Excellent Car Service w Zakrzewie koło Poznania, a my szczegółowo zweryfikujemy, w jakim stanie jest interesujący Cię pojazd. Jak to mówią, zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza!

Profesjonalna diagnoza samochodu używanego przez zakupem

Może się przykładowo zdarzyć, że piękny z zewnątrz pojazd sprowadzony z zachodniej Europy w środku już nie prezentuje się tak elegancko. Naprawiono go minimalnym kosztem, montując niskiej jakości części. Lepiej nie ryzykuj – kupno samochodu używanego bez przeprowadzenia pełnej diagnostyki to ryzyko, że zamiast jeździć po drogach, czekają Cię regularne wycieczki do mechanika.

W ECS zajmiemy się kompleksową oceną stanu technicznego każdego modelu auta. Zakres naszych usług obejmuje m.in.:

  • oględziny wizualne łącznie z pomiarem grubości lakieru,
  • sprawdzenie zużycia elementów układu zawieszenia i hamulcowego,
  • weryfikację stanu podwozia,
  • kontrolę wizualną wycieków oleju z rożnych mechanizmów (silnik, skrzynia biegów, układ wspomagania, dyferencjały itd).
  • pełną diagnostykę komputerową przed kupnem samochodu używanego,
  • jazdę próbną w celu wychwycenia dolegliwości auta. Podczas niej oceniamy pracę silnika i dźwięków, które z niego dochodzą – mogą one wskazywać na np. rozciągnięty łańcuch rozrządu lub uszkodzone łożyska ślizgowe
  • kontrolę wzrokową napędów, układów chłodzenia itd.

 

Przedzakupowa diagnoza samochodu używanego dostarczy Ci wszystkich najważniejszych informacji na temat auta i w wielu przypadkach pozwoli wynegocjować lepszą cenę. Skorzystaj z naszych usług, zapewniamy atrakcyjne ceny!

Kontakt